POROZUMIENIE Z PZW SZCZECIN

Porozumienie z Okręgiem PZW w Szczecinie.

inf

Członkowie obu okręgów mają prawo do korzystania z niżej określonych zasad po wniesieniu w macierzystych Okręgach rocznych okręgowych składek na zagospodarowanie i ochronę wód na rok 2014:

1. Członkowie Okręgu PZW w Zielonej Górze po wykupieniu ulgowej składki (z brzegu) obowiązującej w Okręgu PZW Szczecin na wody nizinne lub górskie:

a) Składka ulgowa z brzegu w Okręgu PZW Szczecin:

- 70,00 zł – nizinna

- 85,00 zł – górska

b) Na wędkowanie z łodzi i metodą trollingową w Okręgu PZW Szczecin:

- 50,00 zł – łódź

- 80,00 zł – trolling

2. Członkowie Okręgu PZW w Szczecinie po wykupieniu ulgowej składki obowiązującej w Okręgu PZW w Zielonej Górze:

- 68,00 zł – wody nizinne

- 83,00 zł – wody górskie i nizinne

3. Porozumienie nie obejmuje stosowanych w Okręgach dodatkowych ulg w skłądkach.