POROZUMIENIE Z PZW GORZÓW

Porozumienie z Okręgiem PZW w Gorzowie Wielkopolskim.

inf

Członkowie obu okręgów mają prawo do korzystania z niżej określonych zasad po wniesieniu w macierzystych Okręgach rocznych okręgowych składek na zagospodarowanie i ochronę wód na rok 2014:

1. Jednolite składki okresowe na wody nizinne w obu okręgach:

• za 1 dzień z brzegu i z lodu 10,00 zł

• za 7 dni z brzegu i z lodu 20,00 zł

• za 14 dni z brzegu i z lodu 30,00 zł

2. Wysokość składek okresowych na wody górskie dla wędkarzy Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. zamierzających wędkować na wodach górskich Okręgu PZW w Zielonej Górze:

• - za 1 dzień z brzegu i z lodu 23,00 zł

• za 3 dni z brzegu i z lodu 30,00 zł

• za 7 dni z brzegu i z lodu 43,00 zł

• za 14 dni z brzegu i z lodu 50,00 zł

Wędkarze Okręgu PZW w Zielonej Górze zamierzający wędkować ze środków pływających na wodach Okręgu w Gorzowie Wlkp. są zobowiązani do wniesienia dodatkowo opłaty w wysokości 25 zł, płatnej raz w roku do w/w zezwoleń.

Składki za wędkowanie na wodach Okręgu PZW w Zielonej Górze nie przewidują obowiązku wnoszenia opłat za wędkowanie ze środków pływających.

Wymienione opłaty okresowe dotyczą tylko i wyłącznie członków Okręgu PZW Gorzów Wlkp. i okręgu PZW Zielona Góra.

Pozostałe opłaty dotyczące wędkowania na wodach obu okręgów obowiązują zgodnie z tabelami składek i opłat, jakie zostały przyjęte przez Zarządy Okręgów na rok 2014.