MAPA POROZUMIEŃ 2014

Mapa porozumień na rok 2014 - Okręg PZW Zielona Góra

• Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

Informacja dotycząca opłat za wędkowanie znajduje się pod tym linkiem -> http://www.pzw.org.pl/zozgora/wiadomosci/88458/64/porozumienie_z_okregiem_pzw_w_gorzowie_wielkopolskim

Dopłata na  wody górskie: *, wody nizinne: *, wody górskie i nizinne: *

• Okręg PZW w Jeleniej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

1. Wysokość składki na zagospodarowanie i ochronę wód obowiązującej w porozumieniu:- - członkowie Okręgu PZW w Kaliszu: a) nizinna = 68 zł b) górska+nizinna = 83 zł - członkowie Okręgu PZW w Zielonej Górze = 50 zł 2.Porozumienie dotyczy tylko i wyłącznie członków PZW zrzeszonych w  jednostkach organizacyjnych Okręgu PZW w Zielonej Górze i Okręgu PZW w  Kaliszu. 3. Porozumienie nie obejmuje stosowanych w Okręgach ulg w składkach. 4. Członkowie odznaczeni "Złotą odznaką PZW z wieńcami" są zwolnieni z  opłat.

Dopłata na  wody nizinne: 50 zł/ 68 zł, wody górskie i nizinne: 50 zł / 83 zł

• Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

1. Wysokość składki członkowskiej na zagospodarowanie i ochronę wód obowiązującej w porozumieniu: - członkowie Okręgu PZW Katowice wnoszą opłatę w wysokości: a) nizinne = 68 zł b) górskie+nizinne = 83 zł - członkowie Okręgu PZW Zielona Góra wnoszą opłatę w wysokości = 50 zł 2. Porozumienie dotyczy tylko i wyłącznie członków PZW zrzeszonych w  jednostkach organizacyjnych Okręgu PZW Zielona Góra i Okręgu PZW Katowice. 3. Porozumienie nie obejmuje stosowanych w Okręgach ulg w składkach. 4. Członkowie PZW odznaczeni "Złotą odznaką PZW z wieńcami" są zwolnieni z opłat.

Dopłata na  wody nizinne: 50 zł / 68 zł, wody górskie i nizinne: 50 zł / 83 zł

• Okręg PZW w Koszalinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Poznaniu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Wędkowanie na wodach Okręgu PZW w Poznaniu dla członków z Okręgu PZW w Zielonej Górze, którzy wykupią składkę okręgową na  zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową roczną składkę członkowską na zagospodarowanie i ochronę wód obowiązującą w  2014 r. w Okręgu PZW Poznań w kwocie: - 65 zł. Wędkowanie na wodach Okręgu PZW w Zielonej Górze dla członków z Okręgu PZW w Poznaniu, którzy wykupią składkę okręgową na zagospodarowanie i  ochronę wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową roczną składkę członkowską na zagospodarowanie i ochronę wód obowiązującą w 2014 r. w Okręgu PZW Zielona Góra w kwocie: - 68 zł na wody nizinne - 83 zł na wody górskie i nizinne Członkowie PZW odznaczeni "Złotą odznaką PZW z wieńcami" są zwolnieni z  opłat.

Dopłata na  wody nizinne: 65 / 68, wody górskie i nizinne: 83

• Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Informacja dotycząca zasad wędkowania znajduje się pod tym linkiem -> http://www.pzw.org.pl/zozgora/wiadomosci/88459/64/porozumienie_z_okregiem_pzw_w_szczecinie

Dopłata na  wody górskie: *, wody nizinne: *, wody górskie i nizinne: *

• Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

1. Prawo do wędkowania na wodach ogólnodostępnych, posiadają - na zasadzie wzajemności członkowie kół PZW Okręgów Wrocław i Zielona Góra, którzy wykupią aktualne, roczne składki: członkowską oraz na  zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych okręgach. 2. Honorowane są ulgi w okręgowych składkach członkowskich na  zagospodarowanie i ochronę wód. 3. Korzystający z porozumienia wędkarze mają obowiązek prowadzenia rejestru połowów, w ramach rejestrów wydanych w swoich okręgach, w  części przeznaczonej dla rejestracji połowów na wodach poza macierzystym okręgiem.